کار در گرجستان

کار گرجستان

کار در گرجستان

با افزایش قیمت دلار و گرانی های امروزه ایران عده ای از هم میهنان به فکر کار در خارج از کشور هستند شماری از آنها نیز قصد اقامت و کار در کشوری نزدیک و امن همانند گرجستان را دارند در این مطلب کلیه موارد و نکات مهم در خصوص کار در گرجستان را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد تا بتوانید قبل از هر اقدامی نتیجه گیری صحیح داشته باشید.

زبان

یکی از مهمترین عوامل استخدام و کاریابی در کشور گرجستان دانستن زبان گرجی می باشد در صورتی که شما بتوانید به این زبان مهارت داشته باشید خواهید توانست در شرکت و یا سازمانی گرجی اقدام به فعالیت نمایید توجه داشته باشید که برخی از شرکت ها و یا سازمان ها نیاز به دانستن زبان روسی و یا انگلیسی در کنار زبان گرجی می باشند که یادگیری آن ها الزامی است.

اما در صورتی که شما زبان گرجی و روسی و حتی انگلیسی در حد معمول هم بلد نباشید جای نگرانی نیست و شما شانس کار در شرکت ها و موسسات و حتی مغازه ها و رستوران های ایرانی را خواهید داشت البته یادگیری مفاهیم پایه و ابتدایی زبان گرجی شانس شما را برای گرفتن کار بیشتر خواهد کرد.

و اما مشکل بزرگی که اکثر افراد در یادگیری زبان گرجی دارند نبود منابع آموزشی کافی و فایل ها و کلاس های آموزشی موثر و خوب برای یادگیری است که معمولاً به سمت زبان روسی می روند توجه داشته باشید که با یادگیری زبان روسی می توانید بسیاری از مکالمات روزمره خود را به راحتی انجام دهید و حتی برخی کارهای اداری و … را به درستی انجام دهید اما باید به یاد داشته باشید که یادگیری زبان روسی بسیار سخت است و زمان بر و پس از یادگیری آن نمی توانید متن های خیابان ها مغازه ها و پیامک ها و سایت ها و قرار داد ها را بخوانید چرا که معمولاً به زبان گرجی نوشته می شوند و این برای شما می تواند مشکل ساز باشد.

می توانید از کتاب های خود آموز زبان گرجی استفاده نمایید تا به راحتی و در مدت زمان کوتاه این زبان را فراگیرید.

توجه داشته باشید که در کشور گرجستان و در تفلیس نیز می توانید زبان گرجی را در محیط یاد بگیرید و با کمک موسسات آموزشی  زبان گرجی فارسی زبان می توانید این زبان را در کشور گرجستان یاد بگیرید در مدت زمانی کوتاه تر و راحت تر.

روابط عمومی

یکی دیگر از عوامل مهم کاریابی در گرجستان داشتن روابط عمومی بالا و اعتماد به نفس شخص می باشد. شما در صورتی که بخواهید در شرکت های گرجی فعالیت کنید باید بتوانید روابط عمومی بالایی داشته باشید و خود را در جامعه گرجی بگنجانید و در صورتی که در مشاغل ایرانی قصد کار را داشته باشید در شرکت هایی به عنوان مثال شرکت های توریستی نیازمند روابط عمومی بالا می باشید تا بتوانید جایگاه خود را حفظ نمایید.

درآمد در گرجستان

میزان درآمد و حقوق کارمندی در گرجستان مبلغ پایینی نسبت به کشور های اروپایی می باشد و اما با گرانی دلار در ایران این مبلغ به صرفه بوده و شما امکان خرید و زندگی در این کشور را دارید و می توانید مبلغی را پس انداز و ذخیره کنید توجه داشته باشید که مبلغی از حقوق شما هر ماه به عنوان مالیات در نظر گرفته می شود و درصد پرداخت آن به عهده شما و یا صاحب کار می باشد که هنگام استخدام حتماً این مبلغ را در نظر داشته باشید و در مورد آن بحث کنید و پرداخت این مبلغ توافقی می باشد که شما پرداخت کنید و یا صاحب کار شما آن را بپردازد.

ثبت شرکت در گرجستان

با استفاده از ثبت شرکت در کشور گرجستان می توانید کار و برند خود را ثبت کنید و شروع به کسب درآمد از آن کنید این مطلب را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تولیدی در گرجستان

کشور گرجستان کشوری مصرف کننده می باشد توجه داشته باشید که کشور های مصرف کننده نیاز شدیدی به کالاهای خارجی دارند در صورتی که شما بتوانید نیاز های آن ها را به خارج از کشور کمتر کنید و یا نیاز آن ها را قطع کنید خواهید توانست درآمد بسیار بالایی از این کار کسب کنید به عنوان مثال راه اندازی کارخانه و یا کارگاه تولیدی حتی با سرمایه اندک نیز امکان پذیر است و دولت گرجستان کرآفرینان این نوع سرمایه گذاری ها را پشتیبانی و مورد پوشش خود قرار خواهد داد.

سایت های اشتغال در گرجستان

به طور کلی مطرح ترین و مجبوب ترین سایت در گرجستان که برای کاریابی و استخدام می باشد در این سایت ده ها شرکت برای استخدام و تکمیل کادر خود آگهی های اسخدام خود را منتشر می کنند همینطور عده زیادی حسابدار، مدیر دفتر و خدمتکار و هزاران فرد جویای کار در گرجستان به طور روزانه رزومه خود به همراه میزان مبلغ در خواستی بابت حقوق ماهیانه و میزان فعالیت و سوابق و … خود را در این سایت اعلام می کنند تا شرکت ها با آن ها تماس حاصل کنند و شغل مورد نظر خود با میزان حقوق دریافتی خاص را پیدا کنند.

در این سایت که به سه زبان روسی و انگلیسی و گرجی می باشد شما می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید و حتی رزومه خود را انتشار دهید. توجه داشته باشید که برخی از قابلیت های این سایت به صورت رایگان بوده و برخی دیگر نیز شامل پرداخت مبالغی از سوی شما می باشد.

در اینجا کلیک کنید تا به سایت مراجعه کنید تا بتوانید از میزان حقوق در گرجستان مطلع شوید.

درباره نویسنده: admin_geo

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *