هتل های تفلیس

هتلهای تفلیس

هتل های تفلیس

در این مقاله توضیحاتی درباره اقامت در هتل های تفلیس و مقایسه آنها و شرح کلی آن ها خواهیم پرداخت.امیدوارم این مطلب کارآمد باشد و مفید واقع گردد و با نظرات مثبت خود ما را حمایت کنید.

برترین هتل های تفلیس

ابتدا نگاهی به برترین هتل های تفلیس خواهیم کرد و توضیحاتی را در مورد آن ها ارائه خواهیم داد. توجه داشته باشید که تمامی هتل های ذیل دارای استخر و باشگاه های بدنسازی می باشند.

هتل رادیسون بلو

هتلی زیبا و محبوب دارای هجده طبقه در یکی از مرکزی ترین نقاط شهر واقع در خیابان رز جنب خیابان روستاولی حد فاصل متروی روستاولی بنا شده است. این هتل پنج ستاره یکی از بهترین هتل های تفلیس می باشد.

هتل بیلتمور

یک هتل عربی و رقیب سر سخت هتل رادیسون بلوی تفلیس که در نزدیکی هتل رادیسون بلو در خیابان روستاولی واقع شده است. هتل بیلتمور دارای استخر جکوزی و سونا و باشگاه بدنسازی می باشد. لازم به ذکر است که اتاق های هتل بیلتمور دارای تهویه مطلوب و تلویزیونی همراه با ماهواره می باشند.

هتل مریوت تفلیس

هتل مریوت تفلیس در پایتخت جمهوری گرجستان در یکی از بهترین مناطق تفلیس یعنی در فاصله ششصد متری میدان آزادی (لیبرتی) واقع شده است. از امکانات و زیبایی های این هتل می توان به لوستر های کریستالی در لابی مجلل هتل و تخت های بسیار راحت آن و حمامی از سنگ های مرمر نام برد. لازم به ذکر است که هتل مریوت تفلیس قدمتی حدود یکصد سال دارد.

نکات اجاره هتل

توجه داشته باشید که هتلی که قصد اجاره آن را دارید بیرون از شهر نباشد چرا که علاوه بر مشکلات تردد و کمبود تاکسی در مناطق بیرون شهر هزینه های بالایی را باید جهت عبور و مرور خود بپر دازید.

هتل هایی که نام و یا پسوندی برابر با هیل دارند را در نظر داشته باشید چرا که هیل در زبان انگلیسی به معنی تپه بوده و این هتل ها امکان

درباره نویسنده: admin_geo

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *